KONST / Litografier / Färglitografi 8893064
nr 889 3064
Färglitografi
Erik Olson, 184/260, signerad. -62, motivet: 53x41
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 april 2014
kl 19:26:30
350 kr
400 kr
400 kr